Aktuální informace a novinky

EUROFROST Úžice

13. února 2019

V současné době se podílíme na výstavbě mrazírenských skladů EUROFROST Úžice. Naše dodávky zahrnují opláštění stěn a podhledu sendvičovými PIR panely tl.200 a 220 mm, střešní PIR panely a panely s minerálním jádrem pro konstrukce s požární odolností. Celková kapacita mraženého prostoru bude dosahovat objemu 44 000 m3 + chlazená manipulační rampa o objemu více […]

Přidej se k nám!

6. února 2019

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

Klimatizovaný sklad vajec

6. října 2018

Ve třetím čtvrtletí jsme zrealizovali vestavbu klimatizovaného skladu s kapacitou až 60t vajec ve Velkých Albrechticích pro společnost SCHROM FARMS spol. s.r.o. Dále zakázka obsahovala dodávku a montáž dvou chladicích boxů včetně chladicí technologie.     

Autosalon CITRÖEN Pardubice

14. července 2017

V současné době pro společnost AUTOTECHNIK J.M., spol s r.o. realizujeme výstavbu nového autosalonu CITRÖEN v Pardubicích. Předmětem našich dodávek je nosná ocelová konstrukce, stěnový a střešní plášť. Dále bude předmětem našich dodávek technologie vzduchotechniky.          

Žatec – chlazené sklady chmelu

10. července 2017

V červnu jsme dokončili práce na výstavbách chlazených skladů na chmel v Žatci. Na zakázce „Vestavba klimatizovaného skladu chmele“ společnosti CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec jsme účastnili vestavbou komor z PUR panelů včetně realizace chladicí technologie. Pro výstavbu nového skladu chmele společnosti PP servis a.s. jsme jako subdodavatel zajistili dodávku a montáž chladicí technologie.

25 let na trhu

2. února 2017

Letos naše společnost oslaví 25 let od svého založení. Tímto bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům, obchodním partnerům a v neposlední řadě zaměstnancům za důvěru a přízeň. Těšíme se na další spolupráci.

Akční nabídka

7. listopadu 2016

Akční nabídka klimatizací a TČ vzduch-voda. Blížší informace na tel. 602 611 799.