Aktuální informace a novinky

Chladicí boxy

28. dubna 2023

Níže si můžete prohlédnout fotky z vybraných realizací chladírenských boxů na míru. Široká škála uplatnění v celém spektru nejen potravinářské výroby ale i gastronomie. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně abychom splnili veškeré požadavky zákazníka. Neváhejte nás oslovit s poptávkou na Váš projekt!

Přidej se k nám!

6. května 2022

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

PF 2022

14. prosince 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Chlazený a mražený sklad potravin

6. ledna 2021

Sklad mražených potravin disponuje objemem 2 860 m3 a je tvořen sendvičovými PIR panely tl.200mm, chlazený sklad má kapacitu 1 475 m3 a je opláštěn PIR panely tl.100mm. Součástí dodávky je vyhřívané podloží mrazicího boxu a izolační dveře.

Průmyslové chlazení pro zpracování plastů

1. listopadu 2020

Speciální aplikace na klíč – dvookruhový chiller s oddělenou výparníkovou jednotkou a oddělenými kondenzátory

Pivovar a restaurace Červený Vlk

1. listopadu 2020

Zdroj chladu pro spotřebiče vzduchotechniky – temperace prostředí budovy zajišťuje: Chiller s přímou kondenzací – kompresorová jednotka s výkonem řízeným frekvenčním měničem, umístěná ve strojovně, v exteriéru oddělený kondenzátor. Distribuci chlazené vody ke spotřebičům VZT řeší izolovanými rozvody pump modul řízený frekvenčním měničem. Chladírny a mrazírna zázemí kuchyně: Chlazení izolovaných prostor zajišťují kondenzační jednotky s přímým výparem a vodním […]

Zchlazovací tunely

2. dubna 2020

V březnu jsme realizovali dodávku speciálních tunelů pro zchlazování pekařských výrobků. Sestava tunelů spojených pásovým dopravníkem umožňuje třístupňové zchlazení produktu v daném výrobním procesu. Dvířka na bocích a dně umožňují snadné čištění a zároveň poskytují přístup pro potřeby údržby a servisu chladiče vzduchu.

EUROFROST Úžice

13. února 2019

V roce 2019 jsme se podíleli na výstavbě mrazírenských skladů EUROFROST Úžice. Naše dodávky zahrnují opláštění stěn a podhledu sendvičovými PIR panely tl.200 a 220 mm, střešní PIR panely a panely s minerálním jádrem pro konstrukce s požární odolností. Celková kapacita mraženého prostoru bude dosahovat objemu 44 000 m3 + chlazená manipulační rampa o objemu […]

Přidej se k nám!

6. února 2019

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

Klimatizovaný sklad vajec

6. října 2018

Ve třetím čtvrtletí jsme zrealizovali vestavbu klimatizovaného skladu s kapacitou až 60t vajec ve Velkých Albrechticích pro společnost SCHROM FARMS spol. s.r.o. Dále zakázka obsahovala dodávku a montáž dvou chladicích boxů včetně chladicí technologie.