Technologie pro zemědělství

Klimatizovaný sklad Hořesedly

Společnost TOP HOP, spol. s r.o. v roce 2012 uvedla do provozu nový závod na zpracování a skladování chmele v Hořesedlech (Žatecká chmel. oblast, okr. Rakovník). Klimatizovaný sklad má celkem 6 nezávisle chlazených hal vybavených skladovací technologií firmy TOYOTA. Sklad slouží jak pro skladování nezpracovaného chmele od pěstitelů ihned po sklizni, tak pro skladování hotových výrobků. Skladovací teplota v rozpětí +2 až +4 °C.

Zpracovatelská linka je vybavena moderní technologií na výrobu chmelových granulí typu 90, 45 a isomerizovaných granulí. Balicí linka umožňuje nejen maloobjemové balení do sáčků o hmotnosti 3 až 20 kg, ale také velkoobjemové balení o hmotnosti 90,130 a 150 kg. Sáčky i kartóny jsou opatřeny signem dle zadání zákazníka. Palety s nabaleným zbožím jsou ihned převezeny do klimatizovaného skladu.

Součástí závodu je i moderně vybavená laboratoř firmy V.F. HUMULUS, s.r.o

www.hop.cz

Naše společnost realizovala dodávku a instalaci technologie chlazení, klimatizace administrativní budovy, PUR izolace jednotlivých komor a opláštění technologické části.

  • Technologie chlazení výrobce SINOP CB a.s. s komponenty výrobců BITZER, Lu Ve, DANFOSS,
  • Klimatizace administrativa a laboratoř – MITSUBISHI,

TLI Hořesedly

 

Klimatizovaný sklad Chmelařství Žatec

Naše společnost realizovala dodávku a instalaci technologie chlazení pro skladování nezpracovaného chmele od pěstitelů ihned po sklizni, tak pro skladování hotových výrobků z něho, nově budovaného klimatizovaného skladu v Žatci.

  • Technologie chlazení výrobce SINOP CB a.s. s komponenty výrobců BITZER, Lu Ve, DANFOSS,

www.chmelarstvi.cz

Realizace

 

Klimatizovaný sklad PP Servis Blšany (Žatec)

Naše společnost realizovala dodávku a instalaci technologie chlazení pro skladování nezpracovaného chmele od pěstitelů ihned po sklizni, tak pro skladování hotových výrobků, PUR izolace jednotlivých komor a opláštění.

  • Technologie chlazení výrobce SINOP CB a.s. s komponenty výrobců BITZER, Lu Ve, DANFOSS,

TLI PP Servis

 

Skladování mléka

Naše společnost nabízí realizace dodávek, instalaci a servis technologie chlazení pro skladování mléka a to jak nových chlazených nádrží, např.: Pacovské strojírny, MUELLER, DeLaval a dalších, tak repase používaných nádrží, např.: Pacovské strojírny – řada zařízení ZD, (Packo 1250 – 5000l), včetně dodávek náhradních dílů pro tato zařízení.

TLI skladování mléka