Chladicí nábytek

Chladicí skříně prosklené

Rozsah pracovní teploty od -1/ +8°C,  automatické odtávání řízené digitálním termostatem. Statické nebo ventilované chlazení. Vnitřní osvětlení lednice standardně. Nastavitelné potahované rošty. S křídlovými dveřmi, agregátem dole nebo nahoře včetně automatického odtávání kondenzátu. V bílé nebo nerezové variantě. V různých velikostech 500, 600, 700, 1200, 1400 a 1600litrů.

Chladicí skříně plné dveře

Provedení lakované nebo nerezové kombinace. Chlazení statické nebo ventilované. El. napájení – 230V/50Hz. Odtávání – automatické. Rozsah vnitřní teploty – od -1°C do +8°C (při vnější teplotě +25°C a vlhkosti do 60%). Police povrch polyethylen – s regulací polohy. Dveře – jedno či dvoukřídlové. Provedení s agregátem dole nebo nahoře včetně automatického odtávání kondenzátu.

Chladicí obslužné vitríny

Chladicí vitríny jsou určeny k uchovávání a prezentaci potravin. Společně s rohovými vitrínami je možnost spojování do větších celků. Vana a bočnice jsou vypěněny polyurethanem.

Chladicí přístěnné vitríny

Variantně se zabudovaným nebo externím chladícím agregátem. Teplotní rozsah teplot od +4 do +10°C s digitálním termostatem. Ventilované chlazení. Možnost spojování do větších celků.

ikona_fotak_sm