Chladicí nábytek

COLD typ SW-DP / AG

(Chladicí skříně prosklené 1)

TLI chladící skříně 1 prosklené

Rozsah pracovní teploty od -1/ +8°C, agregát DANFOSS , chladivo R507, automatické odtávání řízené digitálním termostatem. Statické nebo ventilované chlazení. Vnitřní osvětlení lednice standardně. Nastavitelné potahované rošty. S křídlovými dveřmi, agregátem dole nebo nahoře včetně automatického odtávání kondenzátu. V bílé nebo nerezové variantě. V různých velikostech 500, 600, 700, 1200, 1400 a 1600litrů.

Dokumentace

 

 

 

COLD typ SW DR / AG

(Chladicí skříně prosklené)         

TLI chladící skříně prosklené

Rozsah pracovní teploty od -1/ +8°C, agregát DANFOSS , chladivo R507, automatické odtávání řízené digitálním termostatem. Statické nebo ventilované chlazení. Vnitřní osvětlení lednice standardně. Nastavitelné potahované rošty. S posuvnými dveřmi, agregátem dole nebo nahoře včetně automatického odtávání kondenzátu. V bílé nebo nerezové variantě. V různých velikostech 1200, 1400 a 1600 litrů.

Dokumentace

 

 

 

COLD typ S / AG

(Chladicí skříně plné dveře)

TLI chladicí skříně plné dveře

Provedení lakované nebo nerezové kombinace. Chlazení statické nebo ventilované. Chladicí agregát – Danfoss , chladivo – R 507. El. napájení – 230V/50Hz. Odtávání – automatické. Rozsah vnitřní teploty – od -1°C do +8°C (při vnější teplotě +25°C a vlhkosti do 60%). Police povrch polyethylen – s regulací polohy. Dveře – jedno či dvoukřídlové. Provedení s agregátem dole nebo nahoře včetně automatického odtávání kondenzátu.

 Dokumentace

 

 

 

COLD ALPINE typ W-SGw s oblým sklem

(chladicí obslužná vitrína)

TLI AlpineChladicí vitríny Alpine typ W – SGw jsou určeny k uchovávání a prezentaci potravin. Použití oblého skla dodává vitríně atraktivní vzhled. Společně s rohovými vitrínami je možnost spojování do větších celků bez příplatku. Vana a bočnice vypěněny polyurethanem.

Standardně s úložným prostorem, žulovou pracovní plochou a el. zásuvkou pro připojení váhy nebo pokladny.

Dokumentace

 

 

COLD TRENDY typ W-PS-k s rovným sklem

(chladicí obslužná vitrína)

TLI trendyChladicí vitríny série TRENDY CUBE jsou vyrobeny dle nové vzorové řady, orientované na zachování extrémní jednoduchosti s účelem odvrácení pozornosti zákazníka od zařízení na nabízené potravinářské produkty. Vitríny této série jsou zařízení se statickým – gravitačním chlazením a úložným prostorem maximálního objemu.Teplota v úložném prostoru je o 2°C až 4°C nižší než na výstavní ploše. Čelní sklo je výklopné, což napomáhá snadnějšímu čištění.Všechna skla jsou vyrobena z bezpečnostního – tvrzeného skla. Komora vitríny, dno úložného prostoru a vnitřní část bočnic jsou vyrobeny z vysoce jakostního nerezového kartáčovaného plechu. Vitríny mohou být vyrobeny s vnitřním agregátem nebo připraveny pro napojení externího chladícího agregátu. Vitríny lze spojovat do sestav.

Dokumentace

 

COLD typ MAMMOTH R-P

(chladicí přístěnná vitrína)

TLI MAMMOTH

Mammoth R-P varianta se zabudovaným nebo externím chladícím agregátem. Teplotní rozsah teplot od +4 do +10°C s digitálním termostatem. Ekologické chladivo R507, ventilované chlazení. V ceně noční roleta a osvětlení zářivkami OSRAM.
Možnost spojování do větších celků, polyurethanová izolace v bočnicích ABS s termoizolačními skly. Nastavitelné police hloubky 400 mm s cenovkovými lištami.

Dokumentace

 

 

 

COLD typ MAMMOTH R-P DR

(chladicí přístěnná vitrína)

TLI MAMMOTH sklo

Chladicí přístěnné regály série „R-P-DR“ jsou zařízení vyrobené s cílem snížení spotřeby elektrické energie. Konstrukce zařízení vychází ze série R-P, ale díky použití bočnic s lepší izolací a termoizolačních posuvných dveří, se spotřeba elektrické energie snížila o 45%. Vertikální osvětlení garantuje optimální osvětlení každé police. Kvůli použití hlubších polic se zvětšila výstavní plocha dovolující vystavení ještě většího množství produktů. V nabídce se nachází jak verze s agregátem, tak i verze pro připojení na vnější centrální chladící jednotku.

Dokumentace

 

 

ikona_fotak_sm