Aktuální informace a novinky

PŘIDEJ SE K NÁM!

29. března 2018

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol. Praxe není podmínkou, vše potřebné tě naučíme. Samozřejmostí je u nás férové jednání s odpovídajícím platovým ohodnocením. Nabízíme i možnost letní brigády.   V případě zájmu nás neváhej oslovit na níže uvedené kontakty.

Autosalon CITRÖEN Pardubice

14. července 2017

V současné době pro společnost AUTOTECHNIK J.M., spol s r.o. realizujeme výstavbu nového autosalonu CITRÖEN v Pardubicích. Předmětem našich dodávek je nosná ocelová konstrukce, stěnový a střešní plášť. Dále bude předmětem našich dodávek technologie vzduchotechniky.          

Žatec – chlazené sklady chmelu

10. července 2017

V červnu jsme dokončili práce na výstavbách chlazených skladů na chmel v Žatci. Na zakázce „Vestavba klimatizovaného skladu chmele“ společnosti CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec jsme účastnili vestavbou komor z PUR panelů včetně realizace chladicí technologie. Pro výstavbu nového skladu chmele společnosti PP servis a.s. jsme jako subdodavatel zajistili dodávku a montáž chladicí technologie.

25 let na trhu

2. února 2017

Letos naše společnost oslaví 25 let od svého založení. Tímto bychom chtěli poděkovat našim zákazníkům, obchodním partnerům a v neposlední řadě zaměstnancům za důvěru a přízeň. Těšíme se na další spolupráci.

Akční nabídka

7. listopadu 2016

Akční nabídka klimatizací a TČ vzduch-voda. Blížší informace na tel. 602 611 799.